Ramowy harmonogram projektu – szeroka perspektywa. | Krok do przodu
AKTUALNOŚCI

Ramowy harmonogram projektu – szeroka perspektywa.

Wprowadzenie urządzeń TCR wpłynie na optymalizację różnych obszarów naszej codziennej pracy. Zobacz, jakie kroki milowe są przed nami.

Zastosowanie w Oddziałach nowej technologii będzie miało wpływ na wiele obszarów naszej codziennej pracy. Sam automat kasjerski jest tylko narzędziem w całym procesie. Dzięki jego wprowadzeniu, zauważycie dodatkowe optymalizacje (jak np. opłacanie składek standalone czy rozliczenia kasowe), a niektóre procesy ulegną zmianie lub modyfikacji. Wyróżnione obszary, których dotknie zmiana znajdziecie poniżej:

 

 1. Prace po stronie IT – podzielone są na dwa etapy:
  1. Opłacanie składek standalone z uruchamianych na ROR kredytów. Ten fragment pozwoli nam kierować na ROR większą ilość CL, co zmniejszy zapotrzebowanie Oddziału na gotówkę wychodzącą – realizacja tej fazy datowana jest na koniec marca 2020 więc już niebawem.
  2. Zmiany w kasa.www – wsparcie programu w zarządzaniu TCR i stanowiskami kasowymi. Zmiany obejmą nie tylko fizyczne podłączenie konta TCR do naszych systemów, ale przede wszystkim proces rozliczania i obsługi stanowiska kasowego. Tej części projektu możemy spodziewać się pod koniec maja 2020.
 2. Nowy sposób zarządzania gotówką w Oddziale, obejmujący procedury Zespołu Obsługi Kasowej i Departamentu Bezpieczeństwa.
 3. Standardy Obsługi Klienta.
 4. Standardy marketingowe, w tym oznaczenia stanowisk, oznaczenia komunikacji wewnątrz Oddziału.
 5. Komunikacja z Klientami Oddziału.
 6. Zmiany w architekturze Oddziału – strefa kasowa, mebel kasowy z urządzeniami do obsługi gotówki.
 7. Zmodyfikowane ścieżki szkoleń.
 8. Dopasowanie zakresów obowiązków wraz ze zmodyfikowanymi regułami premiowania.
 9. …i wiele innych.

 

Każdemu z tych obszarów poświęcimy osobną uwagę w kolejnych artykułach oraz podczas warsztatów i konsultacji. Zakres całego projektu jest ogromny i tylko dzięki dopasowaniu wspomnianych powyżej elementów możemy osiągnąć efektywne wykorzystanie automatu w dopasowanych do niego procesach.